სიღნაღის რაიონული სასამართლო,  საქართველოს მთავრობის ადმინისტრაციის მიერ  ადმინისტრაციული ვებგვერდის (www.hr.gov.ge ) მეშვეობით აცხადებს დახურულ კონკურსს სიღნაღის რაიონული სასამართლო....
განრიგისა და საჯარო შეტყობინებების ახალ ვებგვერდზე სანახავად დააჭირეთ აქ
ganrigi sisxli (6) administraciuli (0) samoqalaqo (0)
2026-02-16 12:00
1/16-26 წინასასამართლო სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 260-ე მუხლის პირველი ნაწილით, 2603-ე მუხლის პირველი ნაწილით ლიკა ბოკერია სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, მარტა ნაბიევი
2026-02-16 13:00
1/166-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 236-ე მუხლის მე-3 და მე-4 ნაწილებით, 19.109-ე მუხლის „ბ“ და „ლ“ ქვეპუნქტებით ლიკა ბოკერია სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ნიკა გარსენიშვილი
2026-02-16 12:30
1/211-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 177-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „ა“ ქვეპუნქტით, მე-3 ნაწილის „ა“ და „დ“ ქვეპუნქტებით გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ვალერი ბერიძიშვილი
2026-02-16 14:00
1/233-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 1201-ე მუხლის მე-2 ნაწილით,   გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ახმედ შირინოვი
2026-02-16 15:00
1/249-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 137-ე მუხლის მე-4 ნაწილის „გ“ ქვეპუნქტით, 138-ე მუხლის მე-4 ნაწილის „ა“ ქვეპუნქტით, 141-ე მუხლის  მე-2 ნაწილის „ვ“ ქვეპუნქტით, 1571-ე მუხლის მე-2 ნაწილით გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ნიკა ჩალაბაშვილი
1/235-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 151-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „გ“ ქვეპუნქტით,   გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ამრო პაკელიანი