განრიგისა და საჯარო შეტყობინებების ახალ ვებგვერდზე სანახავად დააჭირეთ აქ
სხდომათა განრიგი დროის შუალედში - 16-02-2026-დან 23-02-2026-მდე
ganrigi sisxli (4) administraciuli (7) samoqalaqo (0)
2026-02-17 12:00
1/20-26 წინასასამართლო სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 19.177-ე მუხლის მე-3 ნაწილის „ა“ ქვეპუნქტით,  120-ე მუხლით გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, გია პოპიაშვილი
1/175-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის  111-3811-ე მუხლის პირველი ნაწილით, 138-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „ვ“ ქვეპუნქტით,  მე-4 ნაწილის „ა“ ქვეპუნქტით გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ზურაბ ხატიაშვილი
2026-02-17 13:00
1/201-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 120-ე მუხლის პირველი ნაწილით,  111-151-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „დ“ ქვეპუნქტით,   გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, ჟაკი რიკაძე
2026-02-17 14:00
1/86-25 არსებითი განხილვის სხდომა დანაშაული გათვალისწინებული სსკ-ის 1261-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „ა“ ქვეპუნქტით,  111-151-ე მუხლის მე-2 ნაწილის „დ“ ქვეპუნქტით,   გიორგი ბუხრაშვილი სიღნაღის რაიონული პროკურატურა, მარი კრაწაშვილი